• Телефон: (0362) 22-20-64
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови для практичного навчання студентів

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих спеціалістів є створення умов для практичного навчання студентів. В Технікумі технологій та дизайну НУВГП для цього належним чином обладнано 6 лабораторій та 7 майстерень, 4 комп’ютерні класи, зал дипломного і курсового проектування, бібліотека з читальним залом.

Ми постійно турбуємося про майбутнє працевлаштування своїх випускників і практично всі вони знаходять місце для застосування своїх знань і вмінь. Досягається це завдяки високій фаховій підготовці молодших спеціалістів і діловим контактам технікуму з роботодавцями.

Підписані трудові угоди з ВАТ "Рівненська фабрика нетканих матеріалів", приватним підприємством "Т-Стиль", ЗАТ "Рівне-Стиль", ПФ "Сімпатекс", СП "Алмі", швейною фабрикою "Маяк".

Угоди передбачають підготовку фахівців на замовлення підприємств із урахуванням конкретних вимог до молодших спеціалістів, відповідно до яких наш заклад корегує навчальні програми. Деякі підприємства замовляють конкретну тематику дипломних проектів. Студенти виконують їх на базі й обладнанні замовників, де проходять і виробничу практику.

Усе це не випадковість. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Технікум технологій та дизайну НУВГП входить до навчально-виробничого наукового комплексу Київського національного університету технологій і дизайну.

Укладений договір з Хмельницьким національним університетом по підготовці фахівців за ступеневою освітою зі спеціальностей "Швейне виробництво", "Моделювання та конструювання промислових виробів" та "Обслуговування й ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості". Це сприяє високому рівню фахових знань випускників і дає їм можливість продовжити навчання в університетах.

Сподіваємося, що наполеглива праця нашого колективу стане у майбутньому стимулюючим фактором розвитку професійних надбань наших випускників, а докладені нами зусилля компенсуються достойною діяльністю високопрофесійних спеціалістів.

Нині стаціонарною і заочною формами навчання охоплено 620 студентів, з них на денному відділенні – 510 осіб, заочному відділенні – 110 осіб, 90% з них навчаються за держзамовленням, 362 студенти отримують стипендію.